Ďaľšie výsledky našich atlétov z majstrovstiev Slovenska

11. 9. 2007

I ostatní atléti bojovali a vzhľadom na svoj vek dosiahli výborné výsledky. Len 12-ročná Monika Baňovičová mala dva krát smolu a od postupu do finálovej osmičky jej veľa nechýbalo. V skoku do diaľky a v behu na 80m prekážok  obsadila deviate miesta. Tiež Martin Koch obsadil prvé nepostupové miesto v behu na 60m, ale vzhľadom k tomu, že ako futbalista začal brať atletiku vážne len pred niekoľkými mesiacmi, je jeho deviate miesto úspechom. Veronika Hruščová vo vrhu guľou výkonom 8,24m obsadila 11-e miesto a možno po rokoch budeme mať dobrú guliarku. Veronika v štartovnom poli patrila svojim vekom13 rokov medzi najmladšie. Dve trináste miesta obsadil v behu na 600 a 1500m tiež ešte len mladší žiak Marco Adrien Drozda. V slabšej forme sa predstavili snáď len naše dve bežkyne Romana Sekáčová a Monika Kunšteková, ktoré v behu na 600m obsadili 14-e resp.16 miesto v časoch horších ako majú osobáky. Podrobnejšie výsledky nájdete v rubrike výsledky.