Jdi na obsah Jdi na menu
 


Na doraste dve zlaté medaily pre AC Malacky

1.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Na M-SR dorastu vybojovali pretekári nášho klubu dve zlaté medaily.

Pre prvú si dobehol Marek Havlík /tréner P.Filip/ v behu na 400m vo svojom halovom osobnom rekorde 50,80s.  Marek patril k veľkým favoritom, čo aj potvrdil vo svojom behu, kde súperom nedal šancu a s prehľadom zvíťazil o takmer dve sekundy.

2.jpg Marek Ondrovič /tréner J. Valachovič/ bol zase favoritom v behu na 1500m. Marek sa od začiatku ujal vedenia a tiež s prehľadom zvíťazil v čase 4:18,30min o deväť sekúnd pred druhým. Dobre si viedla aj naša, ešte len prvým rokom žiačka, Timea Morávková /tréner J.Valachovič/ v behu na 400m. Dobehla v osobnom rekorde 1:05,31min. na piatom mieste.  V behu na 200m sa predstavili naše dve žiačky  Mária Šimeková a Nicola Brnandisová /tréner V.Handl/.  Umiestnili sa na 19. a 21. mieste v časoch  29,05s a 29,27s. V celkovom hodnotení podľa počtu medailí sa umiestnil náš klub s dvoma zlatými na šiestom mieste.

MEDAILOVÁ BILANCIA

ŠK ŠOG Nitra                                     3 – 5 – 1

TJ Slávia STU Bratislava                   3 – 1 – 2

Slávia ŠG Trenčín                              2 – 3 – 2

ŠK Vital Bratislava                            2 – 0 – 0

Maratón AC Rača                              2 – 0 – 0

AC Malacky                                      2 – 0 – 0

                                                                                     V.Handl

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář