Jdi na obsah Jdi na menu
 


Malacký kilometer 2006 - kompletné výsledky

Malacký kilometer - staršie žiačky

P.č. Meno Rok narodenia Škola/Klub Čas
1. Mackovichová Alica 1992 AC Malacky 3:58,5
2. Hanousková Viera 1992 ZŠ Záhorácka Malacky NF


Malacký kilometer - starší žiaci

P.č. Meno Rok narodenia Škola/Klub Čas
1. Hugyivár Tomáš 1992 AC Nové Zámky 3:40,0
2. Vilímek Jakub 1991 AC Malacky 3:45,2
3. Mráz Lukáš 1992 ZŠ Záhorácka, Malacky 3:58,4
4. Hál Adam 1992 RDDM Sološnica
5. Gavalec Patrik 1991 RDDM Sološnica


Malacký kilometer - mladšie žiačky

P.č. Meno Rok narodenia Škola/Klub Čas
 1. Madajová Martina 1993 BK Ráztočno 4:02,4
 2. Hladíková Claudia 1994 AC Malacky 4:13,2
 3. Hruščová Veronika 1994 AC Malacky 4:15,7
 4. Harculová Veronika 1993 AC Malacky
 5. Končeková Nikola 1994 ZŠ Záhorácka, Malacky
 6. Včelková Dominika 1994 MŠK Borský Mikuláš
 7. Beňová Eva 1993 AC Malacky
 8. Kunšteková Monika 1994 AC Malacky
 9. Rovná Katarína 1993 AC Malacky
10. Schildová Alexandra 1993 AC Malacky
11. Ondriášová Mirka 1993 ZŠ Záhorácka, Malacky
12. Kaššová Zdenka 1994 ZŠ Záhorácka, Malacky
13. Blechová Mária 1994 ZŠ Záhorácka, Malacky


Malacký kilometer - mladší žiaci

P.č. Meno Rok narodenia Škola/Klub Čas
 1. Drozda Marco Adrien 1994 AC Malacky 3:50,7
 2. Vismek Marián 1993 ZŠ Záhorácka, Malacky 3:58,2
 3. Koch Martin 1993 ZŠ Záhorácka, Malacky 4:02,3
 4. Cvečka Radek 1994 MŠK Borský Mikuláš
 5. Hakke Aurel 1994 AC Nové Zámky
 6. Bilkovič Andrej 1993 AC Malacky
 7. Kočisko Martin 1993 ZŠ Štúrova, Malacky
 8. Ščepánek Filip 1993 ZŠ Štúrova, Malacky
 9. Strýčevič Marco 1993 ZŠ Štúrova, Malacky
10. Maruška Michal 1994 ZŠ Záhorácka, Malacky
11. Gašpar Štefan 1994 ZŠ Záhorácka, Malacky
12. Galica Michael 1993 ZŠ Gajary
13. Šteis Matúš 1993 ZŠ Sokolíkova, Bratislava


Malacký kilometer - najmladšie žiačky

P.č. Meno Rok narodenia Škola/Klub Čas
 1. Baňovičová Monika 1995 AC Malacky 4:22,8
 2. Sekáčová Romana 1995 AC Malacky 4:28,1
 3. Šunová Dominika 1995 ZŠ Záhorácka, Malacky 4:40,7
 4. Kavečankyová Lucia 1995 ZŠ Záhorácka, Malacky
 5. Kolbenhayerová Katarína 1995 ZŠ Záhorácka, Malacky
 6. Ziková Petra 1995 AC Malacky
 7. Gašparová Michaela 1997 ZŠ Záhorácka, Malacky
 8. Chlebková Susanne 1998 ZŠ Záhorácka, Malacky
 9. Deščiková Nikola 1997 JC Borský Mikuláš
10. Zváčová Karolína 1997 ZŠ Záhorácka, Malacky
11. Antálková Veronika 1999 ZŠ Záhorácka, Malacky
12. Chromjaková Nikola 1996 ZŠ Záhorácka, Malacky
13. Vokáčová Natália 1996 ZŠ Záhorácka, Malacky
14. Závilinská Monika 1999 JC Borský Mikuláš
15. Kratochvílová Andrea 1995 ZŠ Záhorácka, Malacky
16. Tuhovčáková Nikola 1997 ZŠ Záhorácka, Malacky
17. Fupšová Kristína 1996 ZŠ Záhorácka, Malacky
18. Valentová Michaela 1999 ZŠ Záhorácka, Malacky
19. Písečná Lenka 1996 ZŠ Záhorácka, Malacky
20. Zálesňáková Romana 1998 ZŠ Záhorácka, Malacky
21. Krasová Barbora 1999 ZŠ Záhorácka, Malacky
22. Michálková Diana 2000 ZŠ Záhorácka, Malacky
23. Drgoňová Alžbeta 1999 ZŠ M. Olšovského, Malacky
24. Tomovičová Katarína 1997 ZŠ Záhorácka, Malacky
25. Mravíková Zuzana 1998 ZŠ Záhorácka, Malacky


Malacký kilometer - najmladší žiaci

P.č. Meno Rok narodenia Škola/Klub Čas
 1. Lörinczi František 1997 ZŠ Záhorácka, Malacky 4:21,6
 2. Selecký Rudolf 1996 MŠK Borský Mikuláš 4:23,2
 3. Kupec Dušan 1995 ZŠ Záhorácka, Malacky 4:24,1
 4. Vašek Ján 1995 AC Malacky
 5. Galica Mark John 1995 ZŠ Záhorácka, Malacky
 6. Lörinczi Michal 1997 ZŠ Záhorácka, Malacky
 7. Prosňák Filip 1995 ZŠ Záhorácka, Malacky
 8. Cingel Jakub 1995 ZŠ Záhorácka, Malacky
 9. Michálek Denis 1997 ZŠ Záhorácka, Malacky
10. Rybársky Ivan 1997 MŠK Borský Mikuláš
11. Ružička Svetozár 1998 ZŠ Záhorácka, Malacky
12. Blecha Marek 1996 ZŠ Záhorácka, Malacky
13. Piaček Andrej 1995 ZŠ Záhorácka, Malacky
14. Doller Daniel 1996 ZŠ Záhorácka, Malacky
15. Drgoň Jakub 1998 ZŠ M. Olšovského, Malacky
16. Jursa Vladimír 1998 ZŠ Záhorácka, Malacky
17. Hitmar Jakub 1998 ZŠ Záhorácka, Malacky
18. Borek Miroslav 1995 ZŠ Záhorácka, Malacky
19. Cingel Adam 1999 ZŠ Záhorácka, Malacky
20. Beňo Tomáš 1999 ZŠ Záhorácka, Malacky
21. Cabadaj Denis 1995 ZŠ Záhorácka, Malacky
22. Blecha Martin 1998 ZŠ Záhorácka, Malacky
23. Sakar Daniel 1997 ZŠ Záhorácka, Malacky
24. Černý Andrej 1998 ZŠ Záhorácka, Malacky
25. Havlík Adam 1998 ZŠ Záhorácka, Malacky
26. Baričiak Erik 1999 ZŠ Záhorácka, Malacky


Spracoval:
Hlavný rozhodca - Dr. Petr FILIP